KONST / Litografier / Färgserigrafi 13249308
nr 1324 9308
James Havard
(f. 1937), USA
Färgserigrafi, "Crayola Crayons with Cranach". Signerad, numrerad 24/30, daterad -67. Oramat löst blad. Bladets mått: 74x56 cm
James Pinkney Havard, amerikansk konstnär född 1937.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:38:15
300 kr
350 kr